Tombola | Bebat Overslaan en naar de inhoud gaan

Tombola

Breng jij je batterijen binnen? Vanaf juli 2017 tot en met december 2017 verloten we elke maand een elektrische fiets!

Bebat houdt maandelijks een tombolatrekking onder toezicht van gerechtsdeurwaarder Luc Vandermarliere, ten voordele van Natuurpunt en Natagora.De winnaars worden getrokken uit de inzendingen die klaarstaan voor recyclage. Klik hier voor het reglement!

Wat kan je winnen?

We veranderen ons prijzenpakket zesmaandelijks.Van juli 2017 tot december 2017 maak je kans op een elektrische fiets (Licota Grigio 468). Hoe deelnemen?

Heb ik gewonnen?

Winnaars worden persoonlijk gecontacteerd, en de prijs wordt thuis bezorgd. De namen van de winnaars worden een maand na de trekking ook gepubliceerd op onze website. Hieronder vind je de lijst met winnaars van de laatste trekking. Kijk snel of je gewonnen hebt!

  • Luc Devos

    3300 Tienen

  • Yolande NIJNS

    3450 Geetbets

  • Stefan RAMPELBERG

    1652 Alsemberg

  • Daniel WALCKIERS

    1650 Beersel

  • Rina VAN WOUWE

    9140 TIELRODE

  • Mathilde JONGEN

    4000 LIEGE

  • Fadime AKBABA

    6240 Farciennes

  • Patricia BURIE

    7860 Lessines

  • Iris DENYS

    8450 Bredene

  • Eric DUPIRE

    5377 Hogne

  • Monique HOUSIAUX

    5580 Rochefort

  • Walter CELERIER

    2660 Hoboken

  • Georges BELAEN

    8890 Moorslede

  • Hilda Jacobs

    3271 ZICHEM

  • A. Machielsen

    1435 MONT ST GUIBERT

  • Sayono Homma

    7000 MONS

  • Gerard Seillier

    7021 HAVRE

  • Florence Roelant

    9840 DE PINTE

  • Finn Coppieters

    9290 Berlare

  • Raymond Mailly

    9230 Wetteren

  • Nico Deprez

    9340 Smetlede

  • Christine Van Belle

    7170 Manage

  • Jerome Dornard

    7050 Jurbise

  • Godelieve COLMAN

    9220 HAMME

  • An RAMAN

    9820 Merelbeke

  • Raymond Polome

    6500 Beaumont

  • Stephanie MAQUESTIAU

    7000 Mons

  • Jacques THYS

    7020 Nimy

  • Claudine Wargnies

    7170 Manage

  • Martine Lienard

    7020 Nimy

  • Esmeralda De Sutter

    9270 Kalken

  • Johan Stuyvelt

    9810 Eke

  • Hilde De Ridder

    9230 Wetteren

  • Fien Machiels

    2491 Olmen

  • Lut Hoste

    9300 Aalst

  • Wivine Vandecasteele

    9420 Aaigem

  • Jean Pierre Vanlee

    9300 Aalst

  • René Voet

    2320 Hoogstraten

  • Leo De Busser

    2250 Olen

  • Frans Achterveken

    2330 Merksplas

  • Hilde Mertens

    2320 Hoogstraten

  • Marnix Schaubroeck

    9810 Nazareth

  • Suzy Dierick

    9260 Schellebelle

  • Martine Dannau

    1770 Liedekerke

  • Inge Vandenberg

    2660 Hoboken

  • De Mulder

    9230 Westrem

  • J De Clercq

    9620 Zottegem

  • Nils De Fauw

    9280 Lebbeke

  • Joost Cammaert

    3010 Kessel Lo

  • Francesco Loriano

    4100 Seraing

  • Lolita Mailli

    6120 Nalinnes

  • Alain Meerbergen

    8660 Marienbourg

  • Lady Fadeur

    5030 Gembloux

  • Pierre Delcourt

    6230 Thimeon

  • Marie Jouant

    5100 Jambes

  • Emmanuelle Zimmer

    5170 Bois de Villers

  • Fabienne Naux

    5500 Dinant

  • Philippe Marchant

    5020 Champion

  • Eric Boudart

    7022 Hyon

  • Josiane Dont

    5300 Andenne

  • Chantal Fiers

    5000 Namur

  • Davide Delfino

    4100 Seraing

  • Georges Grotz

    6060 Gilly

  • Gianni Lorenzi

    4122 Plainevaux

  • Peggy Verelst

    2200 Herentals

  • Carina Verheyen

    2222 Itegem

  • Jean Paul Devroey

    1740 Ternat

  • Jan Embrechts

    2460 Lichtaart

  • Nancy Vermeire

    8730 Beernem

  • Koen Gommers

    3012 Wilsele

  • Luc Borin

    3220 Holsbeek

  • Wannes Lievens

    2491 Olmen

  • Werner Scheirs

    2940 Hoevenen

  • Jan Geerts

    2323 Wortel

  • Danny Dauwe

    9260 Schellebelle

  • Jef Haesen

    2440 Geel

  • Ann Sterkens

    2322 Minderhout

  • Gino Geldhof

    8020 Oostkamp

  • Gina Plas

    2520 Ranst

  • Norah Saucez

    6150 Anderlues

  • Jenny Struys

    5310 Aische en Refail

  • Marie Bourse

    5540 Braibant

  • Michel Stokowski

    1190 Forest

  • Danny Deltour

    6040 Jumet

  • Laly Hiot

    6530 Thuin

  • Matteo Picaro

    6540 Lobbes

  • Michael Marsille

    6110 Montigny le Tilleul

  • Michael Laurent

    5550 Alle/Semois

  • Olivier Kolbach

    4217 Heron

  • Carine Boffe

    6230 Pont-a-Celles

  • Jean Brugniet

    1410 Waterloo

  • Pascal Simon

    5310 Noville sur Mehaigne

  • Jacqueline Van Holder

    5150 Floreffe

  • Valerie Montes

    5100 Wepion

  • Remco Wijnans

    8980 Passendale

  • Phyllis Braekeleire

    3400 Landen

  • Ludo Eysackers

    2940 Stabroek

  • Noel Van Geyt

    9451 Kerksken

  • Henri De Meuter

    1750 Lennik

  • Inge Vancampenhout

    1880 Kapelle O/D Bos

  • Elsie Dries

    3980 Tessenderlo

  • Rob Hermans

    3000 Leuven

  • Christiane Santens

    8570 Anzegem

  • Alain Pieters

    9160 Lokeren

  • Tugsem Okul

    2321 Hoogstraten Meer

  • Hendrik De Gruytere

    8610 Kortemark

  • Daniel Defoor

    8730 Oedelem

  • Veerle Verschatse

    9820 Merelbeke

  • Guy Schepens

    1700 Dilbeek

  • Talitha Vandenbrande

    3401 Landen

  • Jeannine Taburiaux

    1070 Bruxelles

  • Christian Marcelle

    7041 Havay

  • Karin Van Ballekom

    1380 Ohain

  • André Vanderbecq

    1400 Nivelles

  • Veronique Lernould

    7700 Mouscron

  • Vincent Pierlot

    4020 Jupille

  • Biefnot Wailliez

    7000 Mons

  • Andre Conrardy

    1030 Bruxelles

  • Erik Bellon

    1380 Lasne

  • Alain Waroquet

    6567 Fontaine Valmont

  • Cathy Van Uytvanck

    6043 Ransart

  • Frederic Tosquin

    6760 Virton

  • Guy Chanteux

    4800 Verviers

  • Michel Martin

    7950 Chievres

  • Francoise Macoigne

    1020 Bruxelles

  • Robert Bron

    6823 Villers-Dvt-Orval

  • Marcel Courbe

    5300 Andenne

  • Guy Gobin

    5100 Jambes

  • Pierre Bailleux

    1435 Hevillers

  • Stef Van Vooren

    1547 Bever

  • Bianca Ermens

    9255 Buggenhout

  • Magda Eembeeck

    3201 Langdorp

  • Michel Dewageneer

    1570 Galmaarden

  • Marc Broeks

    3500 Hasselt

  • Filip Libert

    3500 Hasselt

  • Nicole Vannerom

    1755 Leerbeek Gooik

  • René Smets

    3200 Gelrode

  • Jurgen Wins

    3620 Veldwezelt

  • H Van Dam

    1850 Grimbergen

  • Dora Matthys

    9500 Viane

  • Dirk Matthijs

    1540 Herne

  • Marieke Eylenbosch

    1570 Vollezele

  • Christine Segers

    2290 Vorselaar

  • Christiane André

    6810 Chiny

  • Emmanuel Bonami

    1490 Court Saint Etienne

  • Michel Gobert

    6511 Stree

  • Liliane Meulemans

    6043 Ransart

  • Myriam Cavet

    6820 Florenville

  • Catherine Lambert

    5170 Lustin

  • Benoit Meurice

    1490 Court Saint Etienne

  • Martine Bauwer

    4600 Vise

  • Emilie Deprez

    1490 Court Saint Etienne

  • Caroline Messina

    4557 Fraiture

  • Josephine Collaers

    4053 Embourg

  • Patrick Vanthielen

    3500 Hasselt

  • Inas El Mensifi

    3390 Tielt Winge

  • Erwin De Bruyn

    9450 Haaltert

  • Rachel Alangi

    2850 Boom

  • Nathalie Cooman

    9420 Erpe Mere

  • Mieke Peeters

    2470 Retie

  • Nathan Duterre

    1850 Kraainem

  • Bart De Koker

    9420 Erpe-Mere

  • Kim Van Isterdael

    1982 Weerde

  • Joannes Wijnen

    2350 Vosselaar

  • Michael Pire

    1853 Strombeek Bever

  • Harry Fatoux

    1930 Zaventem

  • Karolien Reniers

    2470 Retie

  • Ingrid Noens

    Temse 9140

  • Linde Huylebroeck

    9420 Aaigem

  • Erik Maes

    2845 Niel

  • Sofie Verbeiren

    9450 Haaltert

  • Svea Fllum

    4031 Angleur

  • Sarah Delbouvry

    7060 Soignies

  • A. Granville

    5500 Dinant

  • Marie Danse

    4121 Neupré

  • Leslie Dontent

    1120 Bruxelles

  • Desire Thirion

    5100 Jambes Namur

  • Christiane Lacroix

    7060 Soignies

  • Cindy Robin

    6040 Jumet

  • Robert Edmonds

    7870 Lombise

  • Claude Dozot

    6060 Gilly

  • Monique Foucart

    7850 Petit Enghien

  • Emile Cassart

    5590 Ciney

  • Nicole Hanard

    4340 Awans

  • Francis Gilson

    1200 Bruxelles

  • Jean Marie Foguenne

    4960 Malmedy

  • Christoph Willems

    2970 's Gravenwezel

  • Guillemine Dyckmans

    9120 Beveren-Waas

  • Pieter Beckers

    2900 Schoten

  • Dries Vanwalleghem

    8560 Wevelgem

  • François Herck

    3870 Bovelingen

  • Martine Casier

    1560 Hoeilaart

  • Pascal Vandroemme

    3001 Heverlee

  • Jan Herpelinck

    3012 Wilsele

  • Linda Adeler

    3920 Lommel

  • Gerald Van Hoey-Storms

    2560 Kessel

  • Cindy Schoefs

    3803 Wilderen

  • Leo Janssens

    2520 Ranst

  • Zita Brans

    3511 Kuringen

  • André Baelen

    9000 Gent

  • Sandrine Rossion

    6900 Wellin

  • Danny Van Doorn

    3770 Riemst

  • Erik Hebring

    2110 Wijnegem

  • Jean-Claude Detroux

    6997 Erezée

  • Monique Caismer

    4380 Trois Ponts

  • Lucas Delmotte

    7750 Amougies

  • Christophe Tilkens

    4040 Herstal

  • Lysiane Nardi

    4651 Battice

  • Sebastien François

    6720 Habay la Neuve

  • Dominique Stillemont

    6001 Marcinelle

  • Pierre Hanoteaux

    6032 Mont sur Marchienne

  • Colette Dechamps

    4140 Spirimont

  • Petra Viane

    6990 Hotton

  • Alain Salmon

    4180 Hamoir

  • Chantal Rorive

    4130 Esneux

  • Celine Decock

    7904 Pipaix

  • Fam. Delvaux-Rinek

    4030 Grivegnee

  • Tine Deriemaecker

    9360 Erembodegem

  • Nancy Paulus

    3128 Baal

  • René Paradis

    3690 Kinrooi

  • Henri Verhoeven

    2018 Antwerpen

  • Myriam Greenstein

    6200 Gerpinnes

  • Robert Lecocq

    5100 Namur

  • Benoit François

    7060 Soignies

  • Mohammad Jamei

    1400 Nivelles

  • Jacqueline Portois

    1410 Waterloo

  • Rony Van Den Bogaert

    2610 Wilrijk

  • Brigitte Vandenbussche

    8500 Kortrijk

  • Veerle Depreitere

    8920 Poelkapelle

  • Anita Wuyts

    3201 Langdorp

  • Esther Hofstee

    3012 Wilsele

  • Katelijne Vandeput

    3350 Linter

  • Jean-Pierre Dehut

    7390 Quaregnon

  • Silvia Carletta

    7000 Mons

  • Martine Fagot

    7900 Mouscron

  • Claude Duray

    7390 Quaregnon

  • Christian Pouille

    8587 Espierres

  • Steeve Clement

    6560 Solre-sur-Sambre

  • Laurence 'T Joens

    7730 Estampuis

  • Emmanuelle Comyn

    7340 Paturages

  • Lieve Rombauts

    2960 Brecht

  • Matheus Schuurmans

    1820 Steenokkerzeel

  • Marie Convens

    2491 Olmen

  • Frederik Vanhoey

    1800 Peutie

  • Josiane Petermann

    7000 Mons

  • Cedric Sabbe

    7760 Molenbaix

  • Ariane Geenens

    3110 Rotselaar

  • Johan Dekoninck

    8954 Heuvelland

  • Myriam Dubuisson

    7141 Carnieres

  • Jacqueline Doclot

    7110 Strepy Bracq

  • Patricia Janssens

    5060 Keumiee

  • Dominique Dumont

    7540 Kain

  • Andrea Dassonneville

    8900 Ieper

  • Guido Vanloo

    2900 Schoten

  • Marianne Mertens

    8630 Veurne

  • Celine Kwick

    2020 Antwerpen

  • Lorenn Veneziano

    7110 Hooding